Galeria Czystej Sztuki

Pędzle w ręce! Nowoczesne miasta to takie, które w znaczny sposób redukują swój ślad ekologiczny. W niedalekiej przyszłości miasta mogą być bardziej eko niż wieś. Czy to możliwe? Jeśli spojrzymy na to w taki sposób, że tu więcej osób mieszka na jednym metrze kwadratowym, że inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, redukujemy zanieczyszczenia, uprawiamy miejskie ogrody, to nagle możemy zupełnie innym okiem spojrzeć na duże aglomeracje. One mogą i powinny być coraz bardziej przyjazne dla naszego zdrowia, ale też Planety. Wszystko w naszych rękach!

Fundacja EcoEvolution.org ogłasza start Galerii Czystej Sztuki. Zmieniamy ściany miast w oczyszczacze powietrza. Do projektu mogą dołączyć miasta, artyści, ale też mieszkańcy. 

projekt społeczny. tak wygląda galeria czystej sztuki

Mieszkańcy odnawiają swoje podwórko

Grupa RW wspiera. We Wrocławiu na eko muralu zobaczycie nasze logo. Wiemy, że to tylko logo, ale jesteśmy dumni, że możemy pomagać w realizacji ciekawych, dobrych dla mieszkańców projektów.

A oto mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego, którzy wzięli sprawy w swoje ręce. Zdobyli wszystkie pozwolenia, znaleźli sponsorów i obskurny mur zmienili w piękny Mural Jedności.

Reportaż o Muralu Jedności znajdziecie na EcoEvolution.org – link. Miłego czytania!

Pozostałe wpisy