– właściciele i zarządcy nieruchomości –

Budujemy ogólnopolską
sieć reklamową

Reklama na
Twojej nieruchomości

Od ponad 10 lat rozwijamy własną sieć nośników reklamowych. W tym momencie w swojej ofercie mamy blisko 300 lokalizacji. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego zapraszamy do współpracy właścicieli nieruchomości, działek przy trasach szybkiego ruchu, jak i zarządców wspólnot mieszkaniowych oraz biurowców.

Właściciel zgłasza ścianę do sieci nośników reklamowych Grupy RW.

Grupa RW przeprowadza audyt ściany. Zbiera szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji, ruchu ulicznego, wielkości ściany.

Podpisanie umowy o stałej współpracy z Grupą RW Media.

Grupa RW płaci właścicielowi miesięczny czynsz.

Jakie są najlepsze miejsca
dla reklamowych ścian?

Centra miast, miejsca przy miejskich obwodnicach oraz przy drogach szybkiego ruchu oraz autostradach.

BUDYNKI MIESZKALNE

BIUROWCE

CENTRA MIAST

OBWODNICE MIAST

DROGI SZYBKIEGO RUCHU

DZIAŁKI, NA KTÓRYCH
MOŻNA POSTAWIĆ NOŚNIKI

Reklama wspiera
w remoncie kamienic

Reklama na rusztowaniu to stały miesięczny dochód dla właściciela nieruchomości lub dla wspólnoty mieszkaniowej. Zebrane w ten sposób pieniądze mogą być przeznaczone np. na remont elewacji. 

Bądź częścią
sieci nośników reklamowych
Grupy RW

Reklama wspiera nie tylko marki, które chcą dotrzeć do swoich klientów, ale także lokalne społeczności. Dzięki wynajęciu ściany pod działalność reklamową możliwe są nie tylko remonty budynku, ale także np. rozwój placów zabaw i miejskich, zielonych przestrzeni.

Murale lub
EKOmurale

Jedną z silnie rozwiniętych ścieżek naszej działalności są murale i EKOmurale. Jesteśmy europejskim dystrybutorem ekologicznej farby KNOxOUT. Oznacza to, że ściana, którą wytypujecie Państwo do sieci reklamowej Grupy RW, może być przeznaczona także do malowania murali reklamowych, jak i społecznych. 

Billboardy &
backlighty

Nośniki reklamowe to nie tylko siatki wielkopowierzchniowe, ale także przestrzeń do postawienia takich nośników jak billboardy i backlighty, zarówno w centrach miast, jak i przy drogach szybkiego ruchu.

Najlepsi z najlepszych są z nami

Na naszych nośnikach swoje reklamy prezentują znane, prestiżowe marki:

Amazon Prime, Rituals, Itaka, Skoda, Orlen, Żabka, Media Markt, Itaka, iPhone, Trimph, Lech, Tatra, Cimena 3D, MediaExpert, TKMaxxx, Recman, Perła, Lech, Namysłów, Tyskie, Żubr, Warka, Tatra, Special, McDonald, Castorama, Agata Meble, Pepsi, Coca-Cola, Oto Dom, Ryanair i in.

Zapraszamy do kontaktu!