Rekordowy wrzesień! Malujemy Murale w całej Polsce

Tylko we wrześniu Grupa RW malowała murale w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

We Wrocławiu realizowaliśmy eko mural dla nowej platformy streamingowej viaplay, a w pozostałych miastach w ramach akcji “Czym jest rap?” koordynowaliśmy powstawanie murali dla Spotify z wizerunkiem polskich raperów i raperek. Rozpoczęliśmy również prace nad eko muralami dla firmy Sii.

Murale malujemy zawodowo

Grupa RW jest oficjalnym dystrybutorem farby KNOxOUT

Grupa RW jest oficjalnym dystrybutorem farby KNOxOUT

Farba KNOxOUT to pierwsza farba na świecie, która czyści powietrze. De facto wygląda to tak, że zmienia ścianę w oczyszczacz powietrza. Choć dla wielu brzmi to niewiarygodnie. Jest to opatentowana technologia, która redukuje szkodliwe zanieczyszczenia. Potwierdzone jest to wieloma międzynarodowymi badaniami. Farba jest na rynku od 2009 roku. Już na 6 kontynentach powstały projekty z jej udziałem.

Gdzie można znaleźć więcej informacji?

Na stronie MalujemuMurale.pl przygotowaliśmy fotorelację, która podsumowuje akcję przygotowaną ze Spotify.

Na YouTubie, oprócz firmy z realizacji dla platformy muzycznej, znajdziecie również malarska relację z powstawania eko murali viaplay.

A jeśli chcielibyście lepiej poznać ekologiczne farby antysmogowe KNOxOUT, to polecamy wywiad z Johnsonem Onkongiem z Boysen, który zainicjował powstanie farb polepszających powietrze.

Pozostałe wpisy