Zmienimy salę konferencyjną na koncertową! | Koncert „Panna Wolna”

Debiuty są najbardziej soczyste. Pierwszy raz jesteśmy mecenasem wydarzenia muzycznego. Śmiało zmieniamy salę konferencyjną na koncertową (przynajmniej na ten jeden wieczór!). I oczywiście, że zapraszamy Państwa, żebyście do nas dołączyli. Wokół muzyki może wydarzyć się wiele kreatywnych, odważnych i przejmujących sytuacji. 

Panna Wolna. Koncert, który zmienia świat!

Na scenie Świt (ul. Wysockiego 11, Warszawa), która ma aż 360 miejsc (robi wrażenie!) zagrają rasowi muzycy. Każdy ich dźwięk nie dość, że wybrzmiewa genialnie, to jeszcze w połączeniu z ich emocjami i przeżyciami przeprowadza nas do innego świata. Scenariusz stworzyła Magdalena Kaśka Mankowska z ramienia Fundacji EcoEvolution.org. I tak, jak Państwo się  domyślcie, wszystko zaczęło się pod EKOmuralem „Panna Wolna”. Grafikę stworzył Pan Andrzej Pągowski, my namalowaliśmy ten projekt w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 140 (Targówek). A teraz owy  zachwyt, uznanie, szacunek i przekonanie, że ludzie potrafią zbudować lepszy świat przenosimy na scenę. 

Widzowie są częścią wydarzenia. Zawsze najważniejszą, ale tym razem mogą być też reżyserami, którzy tworzą zakończenie.  A pomagać im będzie specjalnie skomponowany na ten czas utwór: „Dla świata”. 

 

Na żywo brzmi to niewiarygodnie. Zapraszamy, by zaopiekować się swoją kreatywnością, zmienić perspektywę, wyrwać się z codzienności.

Kto zagra podczas koncertu "Panna Wolna"?

Na scenie zobaczycie Państwo:

Anastasija Litvinyuk – piano
Igor Hnydyn – perkusja
Roman Chraniuk – bass
Anna Hnydyn – wokal
Dorota Kopka – prowadzenie i wokal

Widzowie są częścią wydarzenia. Zawsze najważniejszą, ale tym razem mogą być też reżyserami, którzy tworzą zakończenie.  A pomagać im będzie specjalnie skomponowany na ten czas utwór: „Dla świata”.

Muzyczne wydarzenia „Panna Wolna” w pierwszych sekundach wbija w fotel, a potem trzyma za serce do samego końca. Postawimy trzy ważne pytania i mamy dla Państwa co najmniej jedną nietypową niespodziankę.

Kładziemy ręce na pianinie, bierzemy perkusyjne pałki w dłoń, opieramy bass o bark i łapiemy za mikrofon, by przez 90 minut być razem.

Anastasija Litvinyuk zmienia jazz, komponuje utwory, które są ważne dla świata. Igor Hnydyn gra na perkusji tak, że nie będziecie mogli oderwać wzroku. A Roman Chraniuk grając na basie jest oazą najprawdziwszego spokoju. Dorota Kopka koi głosem. Muzyka będzie naszym przewodnikiem. Poprzeplatamy ją słowami, które wypowiedziało życie.

Czy odkryjemy, co jest w czerwonej walizce?

„Panna Wolna” zachwyca, porusza i sprawia, że nam się chce.

Premiera 13 maja, o godz. 18 w Domu Kultury Świt
ul. Wysockiego 11, Warszawa

Potwierdzenia obecności (jeśli to możliwe) do 11.05 do godz. 16. Tel. 690 000 679, magda@ecoevolution.org

Pozostałe wpisy